Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  0°C
Jutro  -3°C
      Sobota, 29 listopada 2014r.
Imieniny:  Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita
 
Strona główna -

Ogłoszenia - Oferty pracy - Dam pracę

28 listopada 2014 godz. 10:34

27 listopada 2014 godz. 17:32
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Stanowisko: sprzedawca w salonie Fotojoker Lubin Wymagania: • Wykształcenie: minimum średnie • Znajomość sprzętu fotograficznego • Doświadczenie w handlu • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne • Silna motywacja • Odpowiedzialność, samodyscyplina, dokładność, • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania • Entuzjazm, chęć do pracy oraz optymizm Oferujemy: • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej na polskim rynku fotograficznym od 1995 roku i posiadającej jedną z największych sieci salonów fotograficznych na terenie całego kraju • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania • Motywujące prowizje • Cykl szkoleń z zakresu fotografii • Możliwość rozwoju zawodowego Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV + LM W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883), Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

27 listopada 2014 godz. 14:34

27 listopada 2014 godz. 13:55

27 listopada 2014 godz. 13:26

27 listopada 2014 godz. 08:18

26 listopada 2014 godz. 13:07

26 listopada 2014 godz. 10:52

26 listopada 2014 godz. 10:30

26 listopada 2014 godz. 10:21

25 listopada 2014 godz. 23:20

25 listopada 2014 godz. 22:19

25 listopada 2014 godz. 22:02

25 listopada 2014 godz. 12:10

24 listopada 2014 godz. 20:15

24 listopada 2014 godz. 18:44
Opiekunki osób starszych WYSOKIE ZAROBKI-UBEZPIECZENIE NIEMIECKIE /zarobki 1400 EURO NETTO Niemieckie Warunki PIERWSZA OFERTA Partner wymaga dyspozycji 4 tygodniowej w systemie. Język podstawowy 800 euro Język komunikatywny 1150 euro Język dobry 1250 euro język bardzo dobry 1400 euro Oferujemy zatrudnienie z niemieckim ubezpieczeniem z końcem września 2014.Nowy model zatrudnienia. Umowa jest polska LECZ UBEZPIECZENIE JEST NIEMIECKIE już NA DRUGI DZIEŃ OTRZYMANIE PISMA POTWIERDZAJĄCE UBEZPIECZENIE I MOZLIWOSC KORZYSTANIA ZE WSZYSTKICH LEKARZY W NIEMCZECH A DO 6 TYG KARTA AOK Z CZIPEM. Emerytura już po 5 latach pracy. około 180euro Kindergeld w kwocie 184 euro na jedno dziecko do wieku do lat 24!Nasz partner pomaga we wszystkich formalnościach. zwrot kosztów podróży od 120-150 euro. Karta AOK- Państwowe ubezpieczenie niemieckie. Niemieckie warunki DRUGA OFERTA Partner nie wymaga dyspozycji 4 tygdoniowej dlatego tez zarobki są mniejsza jak u partnera w/w.Partner ma zlecenie tylko na j.komunikatywny oraz j.dobry Język komunikatywny 1000-1140 euro netto Język dobry 1100-1170 euro netto Polskie warunki Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Gwarantujemy: * legalność * umowę zlecenie * wysokie zarobki od 800 do 1300 euro w zależności od poziomu języka (w celu dokształcenia proponujemy darmowe kursy)  * bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie * zwrot kosztów podróży od 120-150 EURO * opiekę koordynatora w Polsce i Niemczech Wymagania: * minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego * doświadczenie w opiece nad osobami starszymi * miłe usposobienie, otwartość na ludzi WYSYŁAMY UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ – W KTÓREJ PANI MA GWARANCJE WYNAGRODZENIA. Więcej informacji na naszej stronie www.pracadlaopiekunek.com.pl , dwa maile: 1.centrum.j.konik@gmail.com 2.arbeitsvermittlungkonik@gmail.com

24 listopada 2014 godz. 14:10

24 listopada 2014 godz. 10:40
SANHA Polska Sp. z o.o. wiodące niemieckie przedsiębiorstwo, produkujące części do rurociągów oraz złączki z zakresu branży sanitarnej i klimatyzacyjnej, poszukuje do pracy w Legnicy kandydatów na stanowisko: TECHNOLOG KONSTRUKTOR UMOWA O PRACĘ Miejsce:SANHA Polska Sp. z o.o., Legnica, ul. Poznańska 49 Termin rozpoczęcia: do ustalenia Co proponujemy? •analiza konstrukcji wyrobów z opracowaniem technologii oraz konstrukcji narzędzi i niezbędnego wyposażenia •projektowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych •wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych pod względem technicznym i jakościowym •rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych •wdrażanie nowych detali do produkcji •nadzór technologiczny przy wdrażaniu nowych technologii obróbki detali Od kandydatów oczekujemy: •przynajmniej 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem procesu technologicznego na automaty wrzecionowe krzywkowe (Gildemeister , Schutte) •wykształcenie wyższe techniczne •bardzo dobra obsługa programu Auto-CAD Mechanical i Inventor •znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn •znajomość pakietu MS Office •analityczne myślenie •komunikatywność •kreatywność •zaangażowanie w wykonywaną pracę •dobra organizacja czasu pracy •umiejętność pracy w zespole •podstawową znajomością norm branżowych i dyrektyw unijnych Oferujemy: •bardzo atrakcyjne wynagrodzenie •zatrudnienie w ramach umowy o pracę •ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie •możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji •przyjazną atmosferę SANHA rozrasta się - chciałbyś rosnąć z nami? Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od początku swojej działalności stale obserwujemy dynamiczny wzrost potencjału firmy, dochodów, a także satysfakcji klientów. Dzięki naszym produktom, doskonałym referencjom i zmotywowanej załodze, codziennie poszerzamy swoje horyzonty: jeszcze większe zorientowanie na klienta, większa efektywność produkcji, więcej odpowiedzialności. Jeśli podzielasz nasze poglądy i chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał - zapraszamy do składania aplikacji. Sposób aplikowania: Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: elzbieta.loza@sanha.com.pl lub na adres siedziby: SANHA Polska Sp. z o.o., Legnica, ul. Poznańska 49 Więcej informacji na temat SANHA Polska sp. z o.o.: www.sanha.com.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

24 listopada 2014 godz. 10:36
SANHA Polska Sp. z o.o. wiodące niemieckie przedsiębiorstwo, produkujące złączki z zakresu branży sanitarnej i klimatyzacyjnej, poszukuje do pracy w Legnicy kandydatów na stanowisko: NARZĘDZIOWIEC Pracownik fizyczny Miejsce: SANHA Polska Sp. z o.o., Legnica, ul. Poznańska 49 Termin rozpoczęcia: od zaraz Co proponujemy? Dysponowanie narzędziami i wyposażeniem technicznym w sposób zapewniający planowe i terminowe wykonanie zadań produkcyjnych. Wykonywanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby Działu Obsługi Technicznej, tj. rejestracja wydania i przyjmowania narzędzi z/do magazynu. Dbałość o urządzenia i oprzyrządowanie Kontrola i dbanie o zapasy narzędzi. Nadzorowanie prawidłowości obsługi, eksploatacji i należytej konserwacji maszyn i urządzeń, oprzyrządowania i urządzeń kontrolno - pomiarowych Od kandydatów oczekujemy: Obsługa komputera w tym pakietu Microsoft Office. Znajomość zagadnień technicznych - przede wszystkim znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem. Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale narzędziowni Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym Oferujemy: Atrakcyjny system wynagrodzeń, Możliwość rozwoju zawodowego, Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na odpowiedzialnym stanowisku. SANHA rozrasta się - chciałbyś rosnąć z nami? Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od początku swojej działalności stale obserwujemy dynamiczny wzrost potencjału firmy, dochodów, a także satysfakcji klientów. Dzięki naszym produktom, doskonałym referencjom i zmotywowanej załodze, codziennie poszerzamy swoje horyzonty: jeszcze większe zorientowanie na klienta, większa efektywność produkcji, więcej odpowiedzialności. Jeśli podzielasz nasze poglądy i chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał - zapraszamy do składania aplikacji. Sposób aplikowania: Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: elzbieta.loza@sanha.com.pl lub na adres siedziby: SANHA Polska Sp. z o.o., Legnica, ul. Poznańska 49 Więcej informacji na temat Sanha Polska sp. z o.o.: www.sanha.com.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

24 listopada 2014 godz. 10:34
SANHA Polska Sp. z o.o., wiodące niemieckie przedsiębiorstwo, działające w branży sanitarnej i klimatyzacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko: Kontroler jakości Miejsce pracy: Legnica Opis obowiązków: kontrola odbiorcza wyrobów gotowych oraz komponentów, jakościowe nadzorowanie produkcji, nadzorowanie i wzorcowanie wyposażenia kontrolno-pomiarowego, budowanie układów pomiarowych i przeprowadzanie prób szczelnościowych, opracowywanie raportów z przeprowadzonych prób w języku obcym, odpowiadanie na reklamacje klientów z Niemiec, szkolenie nowych pracowników z zakresu pomiarów. Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie w kontroli jakości związane z wykonywaniem pomiarów długości i kąta- min. 2 lata, znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu min. dobrym, znajomość rysunku technicznego w stopniu bardzo dobrym- warunek konieczny, umiejętność obsługi programów Word i Excel w stopniu dobrym, gotowość do pracy w systemie II- zmianowym, odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań, dokładność, skrupulatność i samodzielność. Oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych w międzynarodowej organizacji, dobrą atmosferę pracy, prywatną opiekę medyczną. SANHA rozrasta się- chciałbyś rosnąć z nami? Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od początku swojej działalności stale obserwujemy dynamiczny wzrost potencjału firmy, dochodów, a także satysfakcji klientów. Dzięki naszym produktom, doskonałym referencjom i zmotywowanej załodze codziennie poszerzamy swoje horyzonty- jeszcze większe zorientowanie na klienta, większą efektywność produkcji, więcej odpowiedzialności. Jeśli podzielasz nasze poglądy i chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał- zapraszamy do składania aplikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny wraz z oczekiwaniami finansowymi) na adres siedziby: SANHA Polska Sp. z o.o. ul. Poznańska 49 59-220 Legnica lub na adres e-mail: elzbieta.loza@sanha.com.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 76 857 25 51. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Przesłane dokumenty nie będą zwracane.

24 listopada 2014 godz. 10:33

24 listopada 2014 godz. 00:05

23 listopada 2014 godz. 21:12
Opiekunki osób starszych WYSOKIE ZAROBKI-UBEZPIECZENIE NIEMIECKIE /zarobki 1400 EURO NETTO Niemieckie Warunki PIERWSZA OFERTA Partner wymaga dyspozycji 4 tygodniowej w systemie. Język podstawowy 800 euro Język komunikatywny 1150 euro Język dobry 1250 euro język bardzo dobry 1400 euro Oferujemy zatrudnienie z niemieckim ubezpieczeniem z końcem września 2014.Nowy model zatrudnienia. Umowa jest polska LECZ UBEZPIECZENIE JEST NIEMIECKIE już NA DRUGI DZIEŃ OTRZYMANIE PISMA POTWIERDZAJĄCE UBEZPIECZENIE I MOZLIWOSC KORZYSTANIA ZE WSZYSTKICH LEKARZY W NIEMCZECH A DO 6 TYG KARTA AOK Z CZIPEM. Emerytura już po 5 latach pracy. około 180 euro Kindergeld w kwocie 184 euro na jedno dziecko do wieku do lat 24!Nasz partner pomaga we wszystkich formalnościach. zwrot kosztów podróży od 120-150 euro. Karta AOK- Państwowe ubezpieczenie niemieckie. Niemieckie warunki DRUGA OFERTA Partner nie wymaga dyspozycji 4 tygodniowej dlatego tez zarobki są mniejsza jak u partnera w/w.Partner ma zlecenie tylko na j.komunikatywny oraz j.dobry Język komunikatywny 1000-1140 euro netto Język dobry 1100-1170 euro netto Polskie warunki Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Gwarantujemy: * legalność * umowę zlecenie * wysokie zarobki od 800 do 1300 euro w zależności od poziomu języka (w celu dokształcenia proponujemy darmowe kursy)  * bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie * zwrot kosztów podróży od 120-150 * opiekę koordynatora w Polsce i Niemczech Wymagania: * minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego * doświadczenie w opiece nad osobami starszymi * miłe usposobienie, otwartość na ludzi WYSYŁAMY UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ – W KTÓREJ PANI MA GWARANCJE WYNAGRODZENIA. Jeśli nie znasz języka, oferujemy darmowe kursy w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli nie mieszkasz w Głogowie – oferujemy kursy skyepowe!!!! Więcej informacji na naszej stronie www.pracadlaopiekunek.com.pl , www.arbeitsvermittlungkonik.de

23 listopada 2014 godz. 16:19

23 listopada 2014 godz. 15:55

23 listopada 2014 godz. 15:53
O cześć ! znowu w tym samym miejscu i znowu w poszukiwaniu pracy. Czy nie nudzi, nie denerwuje Cię że, każdy wymaga od Ciebie 5- letniego doświadczenia na danym stanowisku? Skąd je masz nabyć? dobre pytanie. Albo coś w stylu przyjmiemy do pracy za 1600 brutto osobę która umie robić to to to to i jeszcze to a zapomnieliśmy że, jeszcze to. Nie za dużo tego to ? też mi się tak wydaje ;) Czy naprawdę masz już tego dość? Jeśli tak to przyjdź koniecznie na nasze spotkanie webinar który, odbędzie się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 Już teraz mogę Ci obiecać nie będziesz naciągać nikogo na zakup czegoś. Nie będziesz musiał/a polecać nikogo nigdzie. Pracujesz- w zaciszu własnego domu. Nikt Ci nie krzyczy za uchem że, szybciej ma być to zrobione na 15. Obiecuje Ci już teraz że, nie będziesz musiał/a włożyć nawet 1 złotówki. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces musisz być: Cierpliwy/a, i wierzący/a w swoje możliwości posiadać odrobinę czas i nic więcej. Dzięki tym dwóm cechom osiągniesz sukces. Nie zmarnuj swojej szansy przyjdź w sobotę na godzinę 20:00 Do pokoju konferencyjnego: Nie stracisz a możesz wiele zyskać. Liczba miejsc ograniczona. (link pod spodem) https://www.anymeeting.com/180-349-624 kontakt skype: stopbezrobociu

22 listopada 2014 godz. 10:22

22 listopada 2014 godz. 08:23
Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku serwisant/mechanik naczep w warsztatach naprawczych samochodów ciężarowych w Skandynawii (Norwegia, Dania, Finlandia, Szwecja). Oferujemy pracę w dobrych serwisach samochodowych w takich miejscowościach jak: Helsingborg, Goteborg, Malmo, Greve, okolice Kopenhagi, Hirtshals, Horsens. Wymagania: Mechanik samochodów ciężarowych oraz naczep i przyczep lub podobne Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok Prawo jazdy B (mile widziane C oraz E) Dobra znajomość języka angielskiego - konieczne Mile widziana umiejętność spawania oraz malowania Doświadczenie w pneumatyce Gotowość do szybkiego wyjazdu Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (duńską) lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej Zakwaterowanie odciągane z pensji około 11 euro/dziennie Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 13 euro/godzina, weekendy 14,5 euro/godzina, praca w godzinach 18.00-6.00 14 euro/godzina Możliwość podwyżki już po 3 miesiącach pracy Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, pierwszy kontrakt na 5,5 miesiąca (możliwość zjazdów do domu) Minimum 40h pracy/tygodniowo możliwość nadgodzin Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia Cv na adres: rekrutacja@polvik.com karolina@polvik.com, beata@polvik.com , katarzyna@polvik.com

21 listopada 2014 godz. 23:41

21 listopada 2014 godz. 21:07

21 listopada 2014 godz. 20:13

21 listopada 2014 godz. 15:46

21 listopada 2014 godz. 15:44

21 listopada 2014 godz. 08:42

20 listopada 2014 godz. 16:48

20 listopada 2014 godz. 11:23

20 listopada 2014 godz. 05:56

19 listopada 2014 godz. 17:50
Poszukuję osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego firmy OM Signum działającej w branży medycznej. Sprzedaż dokonywana jest internetowo lub w tradycyjny sposób, przy wsparciu doświadczonego zespołu. Dlaczego Opieka Medyczna Singum? Po pierwsze: system marketingu bezpośredniego. Po drugie: zgrany team, do którego prezes zarządu starannie dobiera najlepszych. Po trzecie: nowoczesny i rozbudowany system szkoleń I najważniejsze, usługa, która zdobywa na rynku detalicznym niesłychaną popularność. Pakiety medyczne stanowią alternatywę dla państwowej opieki medycznej. Abonament oznacza koniec z kolejkami do rejestracji, lekarzy, badań i sprzętu. Z pakietem medycznym nie będziesz musiał oczekiwać przez kilka miesięcy na specjalistę, rok na badania i dwa lata na zabieg. Obowiązki: - sprzedaż pakietów medycznych firmom i klientom indywidualnym - budowanie sieci sprzedażowych Wymagania: - motywacja do rozwoju w obszarze sprzedaży - sumienność i zaangażowanie w pracę - wysoka kultura osobista - łatwość nawiązywania kontaktów Oferuję: - możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie - profesjonalny system szkoleń - wsparcie sprzedażowe - wysokie wynagrodzenie, uzależnione od wyników - elastycznie godziny pracy Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy: r.pietkiewicz@omsignum.pl, w temacie wiadomości wpisując „LUBIN”. Zastrzegam sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

19 listopada 2014 godz. 14:52

19 listopada 2014 godz. 10:20

18 listopada 2014 godz. 15:19

18 listopada 2014 godz. 13:18

18 listopada 2014 godz. 11:38

17 listopada 2014 godz. 20:18

17 listopada 2014 godz. 15:49

17 listopada 2014 godz. 09:34

17 listopada 2014 godz. 08:33

16 listopada 2014 godz. 13:03
Poszukuję osób do współpracy z renomowaną, szwedzką firmą Oriflame na następujących stanowiskach: stanowisko : Konsultant - Klient korzysci współpracy na tym stanowisku: - kupujesz dla siebie i swojej rodziny produkty bez 30 % marży - bezpłatne informacje na temat produktów - możesz skorzystać z odroczonego terminu płatności za zamówione produkty aż do 14 dni - zamawiasz ile chcesz i kiedy chcesz stanowisko: Konsultant - SPRZEDAWCA korzysci współpracy na tym stanowisku: - kupujesz dla siebie i swojej rodziny produkty bez 30 % marzy, sprzedajesz te produkty i różnica ma marży jest Twoim zyskiem natychmiastowym - bezpłatne informacje i szkolenia na temat produktów - bezpłatne szkolenia sprzedażowe - Ty decydujesz ile czasu poświęcasz, ile zarabiasz - brak konieczności składania cokatalogowych zamówień - możesz skorzystać z odroczonego terminu płatności za zamówione produkty aż do 14 dni - zamawiasz ile chcesz i kiedy chcesz stanowisko: LIDER, DYREKTOR KORZYŚCI współpracy na tym stanowisku: - kupujesz dla siebie i swojej rodziny produkty bez 30 % marży, sprzedajesz te produkty i różnica ma marży jest Twoim zyskiem natychmiastowym, a przede wszytskim rozwijasz własny biznes - dodatkowe rabaty grupowe do 24% - premie i nagrody - niezależność finansową - Ty decydujesz ile czasu poświęcasz, ile zarabiasz - Jesteś własnym szefem - możesz skorzystać z odroczonego terminu płatności za zamówione produkty aż do 14 dni WYMAGANIA współpracy na tym stanowisku: -wytrwałość w dążeniu do postawionych sobie celów; -komunikatywność; -otwartość; -entuzjazm; -pozytywne nastawienie do ludzi i biznesu - otwartość na rozwój Zacznij już dziś i zobacz że warto !!!! Praca dodatkowa lub dochody biznesowe Po zapisie - do mojej grupy: - na dobry początek otrzymujesz katalog - możesz liczyć na moje fachowe wsparcie i szkolenia !!! - pomoc przy składaniu zamówień i rejestracji - świetne prezenty na start dla nowych osób w Programie Witamy - cokatalogowe świetne prezenty lojalnościowe TERAZ KATALOG ŚWIĄTECZNY !!! Jesteś zainteresowany/ zainteresowana współpracą ? napisz na e-mail: zdrowiezwellness@gmail.com w TYTULE wpisz: nazwę stanowiska, które wybierasz w TREŚCI wpisz: imię , nazwisko,wiek, miejscowość oraz nr telefonu

15 listopada 2014 godz. 16:10

15 listopada 2014 godz. 13:08

15 listopada 2014 godz. 11:01


Szukaj ogłoszeń
Dodaj ogłoszenie

Musisz być zalogowany aby móc dodawać ogłoszenia

Nick:
Hasło:


..